0473.500YRT3
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0473.500YRT3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0473.500YRT3
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE BOARD MNT 500MA 125VAC/VDC
Foi de date: 0473.500YRT3.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 0473.500YRT3
Număr parc 0473.500YRT3 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE BOARD MNT 500MA 125VAC/VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5583 pcs Fișa cu date 0473.500YRT3.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 125V Tensiunea nominală - AC 125V
Dimensiune / Dimensiune 0.135" Dia x 0.280" L (3.43mm x 7.11mm) Serie PICO® II 473
Timp de raspuns Slow ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume 0473.500T3
0473.500YRT3-
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 0.21
DC Rezistență la rece 1.13 Ohms Ratingul curent 500mA
Culoare - Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 50A