046003.5UR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
046003.5UR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 046003.5UR
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE BRD MNT 3.5A 125VAC/VDC SMD
Foi de date: 046003.5UR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 046003.5UR
Număr parc 046003.5UR Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE BRD MNT 3.5A 125VAC/VDC SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 30659 pcs Fișa cu date 046003.5UR.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 125V Tensiunea nominală - AC 125V
Dimensiune / Dimensiune 0.285" L x 0.170" W x 0.120" H (7.24mm x 4.32mm x 3.05mm) Serie PICO® 460
Timp de raspuns Slow ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 2-SMD, J-Lead Alte nume F1188DKR
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 26.8
DC Rezistență la rece 0.024 Ohms Ratingul curent 3.5A
Culoare - Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 50A
Aprobări CSA, PSE, UL
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
0460005.UR
0460005.UR
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: FUSE BRD MNT 5A 125VAC/VDC 2SMD
In stoc: 71582 pcs
Descarca: 0460005.UR.pdf
RFQ
Producători: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Descriere: CONN HDR 3POS 7.50MM R/A SLDR
In stoc: 115755 pcs
Descarca: 0460071103.pdf
RFQ
Descriere: CONN HDR 4POS 7.50MM R/A SLDR
Descarca: 0460071104.pdf
Descriere: CONN HDR 5POS 7.50MM R/A SLDR
Descriere: CONN HDR 2POS 7.50MM R/A SLDR
Descriere: CONN HDR 6POS 7.50MM R/A SLDR