046002.5ER
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
046002.5ER Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 046002.5ER
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE BRD MNT 2.5A 125VAC/VDC SMD
Foi de date: 046002.5ER.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 046002.5ER
Număr parc 046002.5ER Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE BRD MNT 2.5A 125VAC/VDC SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 104850 pcs Fișa cu date 046002.5ER.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 125V Tensiunea nominală - AC 125V
Dimensiune / Dimensiune 0.285" L x 0.170" W x 0.120" H (7.24mm x 4.32mm x 3.05mm) Serie PICO® 460
Timp de raspuns Slow ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2-SMD, J-Lead Alte nume R46002.5ER
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 13
DC Rezistență la rece 0.052 Ohms Ratingul curent 2.5A
Culoare - Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 50A
Aprobări CSA, PSE, UL
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
Producători: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Descriere: CONN HDR 4POS 7.50MM R/A SLDR