0452.500MRL
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0452.500MRL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0452.500MRL
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE BOARD MNT 500MA 125VAC/VDC
Foi de date: 0452.500MRL.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0452.500MRL
Număr parc 0452.500MRL Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE BOARD MNT 500MA 125VAC/VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 123756 pcs Fișa cu date 0452.500MRL.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 125V Tensiunea nominală - AC 125V
Dimensiune / Dimensiune 0.240" L x 0.106" W x 0.106" H (6.10mm x 2.69mm x 2.69mm) Serie NANO²® 452
Timp de raspuns Slow ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2-SMD, Square End Block Alte nume 0452.500MRL-ND
0452500MRL
F2598TR
R452.500L
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 0.24
DC Rezistență la rece 0.7 Ohms Ratingul curent 500mA
Culoare - Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 50A