0452.375MRL
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0452.375MRL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0452.375MRL
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE BOARD MNT 375MA 125VAC/VDC
Foi de date: 0452.375MRL.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0452.375MRL
Număr parc 0452.375MRL Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE BOARD MNT 375MA 125VAC/VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 60462 pcs Fișa cu date 0452.375MRL.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 125V Tensiunea nominală - AC 125V
Dimensiune / Dimensiune 0.240" L x 0.106" W x 0.106" H (6.10mm x 2.69mm x 2.69mm) Serie NANO²® 452
Timp de raspuns Slow ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 2-SMD, Square End Block Alte nume F2597DKR
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 0.101
DC Rezistență la rece 1.2 Ohms Ratingul curent 375mA
Culoare - Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 50A
Aprobări CSA, UR
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
0452.375NRL
0452.375NRL
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: FUSE BOARD MNT 375MA 125VAC/VDC
In stoc: 152545 pcs
Descarca: 0452.375NRL.pdf
RFQ
0452.375MR
0452.375MR
In stoc: 3399 pcs
Descarca: 0452.375MR.pdf
RFQ
Producători: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Descriere: FCT 4 CKT CPA MULTICAT 1000MM AW
Descarca: