032601.5MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
032601.5MXP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 032601.5MXP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CERM 1.5A 250VAC 125VDC 3AB
Foi de date: 032601.5MXP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 032601.5MXP
Număr parc 032601.5MXP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CERM 1.5A 250VAC 125VDC 3AB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 113643 pcs Fișa cu date 032601.5MXP.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 125V Tensiunea nominală - AC 250V
Dimensiune / Dimensiune 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm) Serie 326
Timp de raspuns Slow ambalare Bulk
Pachet / Caz 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Holder Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 40.1 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Cartridge, Ceramic DC Rezistență la rece 0.1975 Ohms
Ratingul curent 1.5A Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 100A AC, 10kA DC Aprobări CE, CSA, PSE, UL