032601.5H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
032601.5H Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 032601.5H
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CERAMIC 1.5A 250VAC 3AB 3AG
Foi de date: 032601.5H.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 032601.5H
Număr parc 032601.5H Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CERAMIC 1.5A 250VAC 3AB 3AG Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3437 pcs Fișa cu date 032601.5H.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Serie 326 Timp de raspuns Slow
ambalare Bulk Pachet / Caz 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Alte nume 032601.5
032601.5M
326 01.5(BULK)
32601.5(BULK)
F471
H32601.5
Temperatura de Operare -
Tipul de montare Holder Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 40.1 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Tipul siguranței Cartridge, Ceramic DC Rezistență la rece 0.196 Ohms
Ratingul curent 1.5A Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 100A Aprobări CSA, UL