0325.400MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0325.400MXP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0325.400MXP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CERAMIC 400MA 250VAC 125VDC
Foi de date: 0325.400MXP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0325.400MXP
Număr parc 0325.400MXP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CERAMIC 400MA 250VAC 125VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 91460 pcs Fișa cu date 0325.400MXP.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 125V Tensiunea nominală - AC 250V
Dimensiune / Dimensiune 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm) Serie 325
Timp de raspuns Slow ambalare Bulk
Pachet / Caz 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 1.33 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Cartridge, Ceramic DC Rezistență la rece 1.935 Ohms
Ratingul curent 400mA Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 100A AC, 10kA DC Aprobări CE, CSA, UL