0325.375HXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0325.375HXP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0325.375HXP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CERAMIC 375MA 250VAC 125VDC
Foi de date: 0325.375HXP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0325.375HXP
Număr parc 0325.375HXP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CERAMIC 375MA 250VAC 125VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 49123 pcs Fișa cu date 0325.375HXP.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 125V Tensiunea nominală - AC 250V
Dimensiune / Dimensiune 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm) Serie 325
Timp de raspuns Slow ambalare Bulk
Pachet / Caz 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial) Alte nume 325.375P
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 1.2
DC Rezistență la rece 2.155 Ohms Ratingul curent 375mA
Culoare - Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 100A AC, 10kA DC