0325.062MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0325.062MXP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0325.062MXP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CERAMIC 62MA 250VAC 3AB 3AG
Foi de date: 0325.062MXP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0325.062MXP
Număr parc 0325.062MXP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CERAMIC 62MA 250VAC 3AB 3AG Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 48088 pcs Fișa cu date 0325.062MXP.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm)
Serie 325 Timp de raspuns Slow
ambalare Bulk Pachet / Caz 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 0.0276
DC Rezistență la rece 91.7 Ohms Ratingul curent 62mA
Culoare - Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 100A