0325.031HXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0325.031HXP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0325.031HXP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CERAMIC 31MA 250VAC 3AB 3AG
Foi de date: 0325.031HXP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0325.031HXP
Număr parc 0325.031HXP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CERAMIC 31MA 250VAC 3AB 3AG Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 28576 pcs Fișa cu date 0325.031HXP.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm)
Serie 325 Timp de raspuns Slow
ambalare Bulk Pachet / Caz 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Alte nume 325.031P Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 0.011 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Cartridge, Ceramic DC Rezistență la rece 332.5 Ohms
Ratingul curent 31mA Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 100A Aprobări CE