03221.25MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
03221.25MXP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 03221.25MXP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CERAMIC 1.25A 250VAC 125VDC
Foi de date: 03221.25MXP.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 03221.25MXP
Număr parc 03221.25MXP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CERAMIC 1.25A 250VAC 125VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2959 pcs Fișa cu date 03221.25MXP.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 125V Tensiunea nominală - AC 250V
Dimensiune / Dimensiune 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm) Serie 322
Timp de raspuns Fast ambalare Bulk
Pachet / Caz 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Holder Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 0.156 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Cartridge, Ceramic DC Rezistență la rece 0.0804 Ohms
Ratingul curent 1.25A Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 100A Aprobări CE, cULus, PSE
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
Producători: Weidmuller
Descriere: YOKE CLAMP W/GN-YLW HOOD 6MM