03221.25H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
03221.25H Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 03221.25H
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CERAMIC 1.25A 250VAC 65VDC
Foi de date: 03221.25H.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 03221.25H
Număr parc 03221.25H Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CERAMIC 1.25A 250VAC 65VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3128 pcs Fișa cu date 03221.25H.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 65V Tensiunea nominală - AC 250V
Dimensiune / Dimensiune 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm) Serie 322
Timp de raspuns Fast ambalare Bulk
Pachet / Caz 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" Alte nume 3221.25
3221.25H
H3221.25
Temperatura de Operare - Tipul de montare Holder
Tipul siguranței Cartridge, Ceramic DC Rezistență la rece 0.175 Ohms
Ratingul curent 1.25A Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 100A Aprobări UL