031301.6MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
031301.6MXP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 031301.6MXP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE GLASS 1.6A 250VAC 3AB 3AG
Foi de date: 031301.6MXP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 031301.6MXP
Număr parc 031301.6MXP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE GLASS 1.6A 250VAC 3AB 3AG Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 98516 pcs Fișa cu date 031301.6MXP.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Serie 313 Timp de raspuns Slow
ambalare Bulk Pachet / Caz 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Alte nume 031301.6MXP-ND
0313016MXP
F4813
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Holder Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 49.6 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Cartridge, Glass DC Rezistență la rece 0.171 Ohms
Ratingul curent 1.6A Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 100A Aprobări CE, CSA, PSE, UL