031301.6H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
031301.6H Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 031301.6H
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE GLASS 1.6A 250VAC 3AB 3AG
Foi de date: 031301.6H.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 031301.6H
Număr parc 031301.6H Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE GLASS 1.6A 250VAC 3AB 3AG Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6912 pcs Fișa cu date 031301.6H.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Serie 313 Timp de raspuns Slow
ambalare Bulk Pachet / Caz 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Alte nume 031301.6
031301.6M
313 01.6(BULK)
31301.6(BULK)
F323
H31301.6
Temperatura de Operare -
Tipul de montare Holder Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 49.6 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Tipul siguranței Cartridge, Glass DC Rezistență la rece 0.17 Ohms
Ratingul curent 1.6A Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 100A Aprobări CSA, METI, UL