0313.700HXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0313.700HXP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0313.700HXP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE GLASS 700MA 250VAC 3AB 3AG
Foi de date: 0313.700HXP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0313.700HXP
Număr parc 0313.700HXP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE GLASS 700MA 250VAC 3AB 3AG Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 39944 pcs Fișa cu date 0313.700HXP.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Serie 313 Timp de raspuns Slow
ambalare Bulk Pachet / Caz 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Alte nume 0313700HXP
313.700P
F2540
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Holder Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 5.9 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Cartridge, Glass DC Rezistență la rece 0.7 Ohms
Ratingul curent 700mA Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 35A Aprobări CE, CSA, UL