Hamlin / Littelfuse| Număr parc | 0313.600HXP | Producător | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Descriere | FUSE GLASS 600MA 250VAC 3AB 3AG | Condiții libere de stare / stare RoHS | Plumb fără RoHS / RoHS |
| cantitate valabila | 81626 pcs | Fișa cu date | 0313.600HXP.pdf |
| Tensiunea nominală - AC | 250V | Dimensiune / Dimensiune | 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm) |
| Serie | 313 | Timp de raspuns | Slow |
| ambalare | Bulk | Pachet / Caz | 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" |
| Alte nume | 0313600HXP 313.600 313.600P F2539 |
Temperatura de Operare | -55°C ~ 125°C |
| Tipul de montare | Holder | Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Se topește | 4 | Condiții de stare fără plumb / stare RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Tipul siguranței | Cartridge, Glass | DC Rezistență la rece | 0.912 Ohms |
| Ratingul curent | 600mA | Culoare | - |
| Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală | 35A | Aprobări | CE, CSA, UL |