0304.750HR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0304.750HR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0304.750HR
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE BRD MNT 750MA 277VAC/DC SMD
Foi de date: 0304.750HR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0304.750HR
Număr parc 0304.750HR Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE BRD MNT 750MA 277VAC/DC SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5987 pcs Fișa cu date 0304.750HR.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 277V Tensiunea nominală - AC 277V
Dimensiune / Dimensiune 0.538" L x 0.237" W x 0.244" H (13.67mm x 6.03mm x 6.19mm) Serie PICO® 304
Timp de raspuns - ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 2-SMD, J-Lead Alte nume F8239DKR
Temperatura de Operare -40°C ~ 56°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 0.13448
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul siguranței Board Mount
Caracteristici Intrinsically Safe DC Rezistență la rece 0.27 Ohms
Ratingul curent 750mA Clasă -