0304.200ZR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0304.200ZR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0304.200ZR
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE BRD MNT 200MA 277VAC/DC SMD
Foi de date: 0304.200ZR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
800 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0304.200ZR
Număr parc 0304.200ZR Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE BRD MNT 200MA 277VAC/DC SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 11468 pcs Fișa cu date 0304.200ZR.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 277V Tensiunea nominală - AC 277V
Dimensiune / Dimensiune 0.538" L x 0.237" W x 0.244" H (13.67mm x 6.03mm x 6.19mm) Serie PICO® 304
Timp de raspuns - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2-SMD, J-Lead Alte nume F10014TR
Temperatura de Operare -40°C ~ 60°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 0.00288
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul siguranței Board Mount
Caracteristici Intrinsically Safe DC Rezistență la rece 2.68 Ohms
Ratingul curent 200mA Clasă -