0263.375VXL
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0263.375VXL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0263.375VXL
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE BRD MNT 375MA 250VAC AXIAL
Foi de date: 0263.375VXL.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0263.375VXL
Număr parc 0263.375VXL Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE BRD MNT 375MA 250VAC AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 11873 pcs Fișa cu date 0263.375VXL.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.155" Dia x 0.280" L (3.94mm x 7.11mm)
Serie PICO® II 263 Timp de raspuns Fast
ambalare Bulk Pachet / Caz Axial
Alte nume 263.375VXL Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 0.0444 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Rezistență la rece 0.391 Ohms
Ratingul curent 375mA Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 50A Aprobări CSA, UR