0263.375HAT1L
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0263.375HAT1L Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0263.375HAT1L
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE BRD MNT 375MA 250VAC AXIAL
Foi de date: 0263.375HAT1L.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0263.375HAT1L
Număr parc 0263.375HAT1L Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE BRD MNT 375MA 250VAC AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 34823 pcs Fișa cu date 0263.375HAT1L.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.155" Dia x 0.280" L (3.94mm x 7.11mm)
Serie PICO® II 263 Timp de raspuns Fast
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz Axial
Alte nume F7591CT Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 0.0444 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Rezistență la rece 0.391 Ohms
Ratingul curent 375mA Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 50A Aprobări CSA, UR