023903.5MXBP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
023903.5MXBP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 023903.5MXBP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE GLASS 3.5A 250VAC 5X20MM
Foi de date: 1.023903.5MXBP.pdf2.023903.5MXBP.pdf3.023903.5MXBP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 023903.5MXBP
Număr parc 023903.5MXBP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE GLASS 3.5A 250VAC 5X20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 64526 pcs Fișa cu date 1.023903.5MXBP.pdf2.023903.5MXBP.pdf3.023903.5MXBP.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serie 239 Timp de raspuns Slow
ambalare Bulk Pachet / Caz 5mm x 20mm
Alte nume 023903.5MXBP-ND
F11391
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Holder Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 128.05 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Cartridge, Glass DC Rezistență la rece 0.037 Ohms
Ratingul curent 3.5A Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 100A Aprobări CE, PSE, UL