023902.5MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
023902.5MXEP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 023902.5MXEP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE GLASS 2.5A 250VAC 5X20MM
Foi de date: 1.023902.5MXEP.pdf2.023902.5MXEP.pdf3.023902.5MXEP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 023902.5MXEP
Număr parc 023902.5MXEP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE GLASS 2.5A 250VAC 5X20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 106473 pcs Fișa cu date 1.023902.5MXEP.pdf2.023902.5MXEP.pdf3.023902.5MXEP.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.217" Dia x 0.846" L (5.50mm x 21.50mm)
Serie 239 Timp de raspuns Slow
ambalare Bulk Pachet / Caz 5mm x 20mm (Axial)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 79.705
DC Rezistență la rece 0.0583 Ohms Ratingul curent 2.5A
Culoare - Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 100A