0239.250HXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0239.250HXP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0239.250HXP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE GLASS 250MA 250VAC 5X20MM
Foi de date: 1.0239.250HXP.pdf2.0239.250HXP.pdf3.0239.250HXP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0239.250HXP
Număr parc 0239.250HXP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE GLASS 250MA 250VAC 5X20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 79871 pcs Fișa cu date 1.0239.250HXP.pdf2.0239.250HXP.pdf3.0239.250HXP.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serie 239 Timp de raspuns Slow
ambalare Bulk Pachet / Caz 5mm x 20mm
Alte nume 0239.250HXP-ND
0239250HXP
239.250P
239.250XP
F2695
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Holder Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 0.34 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Cartridge, Glass DC Rezistență la rece 3.07 Ohms
Ratingul curent 250mA Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 35A Aprobări CE, CSA, KC, UL