0239.250HXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0239.250HXEP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0239.250HXEP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE GLASS 250MA 250VAC 5X20MM
Foi de date: 1.0239.250HXEP.pdf2.0239.250HXEP.pdf3.0239.250HXEP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0239.250HXEP
Număr parc 0239.250HXEP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE GLASS 250MA 250VAC 5X20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 69936 pcs Fișa cu date 1.0239.250HXEP.pdf2.0239.250HXEP.pdf3.0239.250HXEP.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.217" Dia x 0.846" L (5.50mm x 21.50mm)
Serie 239 Timp de raspuns Slow
ambalare Bulk Pachet / Caz 5mm x 20mm (Axial)
Alte nume 239.250XEP Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 0.34 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Cartridge, Glass DC Rezistență la rece 3.07 Ohms
Ratingul curent 250mA Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 35A Aprobări CE, CSA, KC, UL
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
0239.250HXE
0239.250HXE
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: FUSE GLASS 250MA 250VAC 5X20MM