0235.800MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0235.800MXP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0235.800MXP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE GLASS 800MA 250VAC 5X20MM
Foi de date: 0235.800MXP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0235.800MXP
Număr parc 0235.800MXP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE GLASS 800MA 250VAC 5X20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 369914 pcs Fișa cu date 0235.800MXP.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serie 235 Timp de raspuns Fast
ambalare Bulk Pachet / Caz 5mm x 20mm
Alte nume 0235.800MXP-ND
0235800MXP
F4720
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Holder Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 0.253 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Cartridge, Glass DC Rezistență la rece 0.192 Ohms
Ratingul curent 800mA Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 35A Aprobări CE, CSA, KC, UL