0235.800MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0235.800MXEP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0235.800MXEP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE GLASS 800MA 250VAC 5X20MM
Foi de date: 0235.800MXEP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0235.800MXEP
Număr parc 0235.800MXEP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE GLASS 800MA 250VAC 5X20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 163535 pcs Fișa cu date 0235.800MXEP.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Serie 235 Timp de raspuns Fast
ambalare Bulk Pachet / Caz 5mm x 20mm (Axial)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 0.253
DC Rezistență la rece 0.192 Ohms Ratingul curent 800mA
Culoare - Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 35A