023306.3MXF5P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
023306.3MXF5P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 023306.3MXF5P
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE GLASS 6.3A 125VAC 5X20MM
Foi de date: 1.023306.3MXF5P.pdf2.023306.3MXF5P.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 023306.3MXF5P
Număr parc 023306.3MXF5P Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE GLASS 6.3A 125VAC 5X20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 94462 pcs Fișa cu date 1.023306.3MXF5P.pdf2.023306.3MXF5P.pdf
Tensiunea nominală - AC 125V Dimensiune / Dimensiune 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serie 233 Timp de raspuns Medium
ambalare Bulk Pachet / Caz 5mm x 20mm
Alte nume 23306.3MXF5P Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Holder Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 151.905 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Cartridge, Glass DC Rezistență la rece 0.0166 Ohms
Ratingul curent 6.3A Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 10kA Aprobări CE, CSA, KC, PSE, UL
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
023306.3M
023306.3M
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: FUSE GLASS 6.3A 125VAC 5X20MM