023303.5MXW
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
023303.5MXW Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 023303.5MXW
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE GLASS 3.5A 125VAC 5X20MM
Foi de date: 023303.5MXW.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 023303.5MXW
Număr parc 023303.5MXW Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE GLASS 3.5A 125VAC 5X20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3478 pcs Fișa cu date 023303.5MXW.pdf
Tensiunea nominală - AC 125V Dimensiune / Dimensiune 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serie 233 Timp de raspuns Medium
ambalare Bulk Pachet / Caz 5mm x 20mm