0230.600MXSW
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0230.600MXSW Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0230.600MXSW
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE GLASS 600MA 250VAC AXIAL
Foi de date: 0230.600MXSW.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 0230.600MXSW
Număr parc 0230.600MXSW Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE GLASS 600MA 250VAC AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6340 pcs Fișa cu date 0230.600MXSW.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.177" Dia x 0.571" L (4.50mm x 14.50mm)
Serie 230 Timp de raspuns Slow
ambalare Bulk Pachet / Caz Cartridge, Non-Standard (Axial)
Alte nume 230.600MXSW
M230.600S
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 1.75 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Tipul siguranței Cartridge, Glass DC Rezistență la rece 0.477 Ohms
Ratingul curent 600mA Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 35A Aprobări CSA, UL