0230.600HXSP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0230.600HXSP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0230.600HXSP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE GLASS 600MA 250VAC 125VDC
Foi de date: 0230.600HXSP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0230.600HXSP
Număr parc 0230.600HXSP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE GLASS 600MA 250VAC 125VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 103995 pcs Fișa cu date 0230.600HXSP.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 125V Tensiunea nominală - AC 250V
Dimensiune / Dimensiune 0.177" Dia x 0.571" L (4.50mm x 14.50mm) Serie 230
Timp de raspuns Slow ambalare Bulk
Pachet / Caz Cartridge, Non-Standard (Axial) Alte nume 230.600SP
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 1.75
DC Rezistență la rece 0.4805 Ohms Ratingul curent 600mA
Culoare - Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 35A AC, 10kA DC