0230.250DRT2SP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0230.250DRT2SP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0230.250DRT2SP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE GLASS 250MA 250VAC 125VDC
Foi de date: 0230.250DRT2SP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0230.250DRT2SP
Număr parc 0230.250DRT2SP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE GLASS 250MA 250VAC 125VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 162613 pcs Fișa cu date 0230.250DRT2SP.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 125V Tensiunea nominală - AC 250V
Dimensiune / Dimensiune 0.177" Dia x 0.571" L (4.50mm x 14.50mm) Serie 230
Timp de raspuns Slow ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Cartridge, Non-Standard (Axial) Alte nume 230.250ST2P
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 0.216
DC Rezistență la rece 2.43 Ohms Ratingul curent 250mA
Culoare - Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 35A AC, 10kA DC