0230.250DRT2P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0230.250DRT2P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0230.250DRT2P
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE GLASS 250MA 250VAC 125VDC
Foi de date: 0230.250DRT2P.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0230.250DRT2P
Număr parc 0230.250DRT2P Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE GLASS 250MA 250VAC 125VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 178597 pcs Fișa cu date 0230.250DRT2P.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 125V Tensiunea nominală - AC 250V
Dimensiune / Dimensiune 0.177" Dia x 0.571" L (4.50mm x 14.50mm) Serie 230
Timp de raspuns Slow ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Cartridge, Non-Standard (Axial) Alte nume 230.250T2P
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 0.216
DC Rezistență la rece 2.43 Ohms Ratingul curent 250mA
Culoare - Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 35A AC, 10kA DC
Aprobări CE, CSA, UL
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
0230.250DRT2SW
0230.250DRT2SW
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: FUSE GLASS 250MA 250VAC AXIAL
In stoc: 3271 pcs
Descarca: 0230.250DRT2SW.pdf
RFQ
0230.250DRT3P
0230.250DRT3P
Descriere: FUSE GLASS 250MA 250VAC 125VDC
In stoc: 196802 pcs
Descarca: 0230.250DRT3P.pdf
RFQ
0230-A
0230-A
Producători: Davies Molding, LLC.
Descriere: BOX PLASTIC BLACK 5.01"LX4.25"W