022401.5VXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
022401.5VXP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 022401.5VXP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE GLASS 1.5A 250VAC 125VDC
Foi de date: 022401.5VXP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 022401.5VXP
Număr parc 022401.5VXP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE GLASS 1.5A 250VAC 125VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 24758 pcs Fișa cu date 022401.5VXP.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 125V Tensiunea nominală - AC 250V
Dimensiune / Dimensiune 0.185" Dia x 0.570" L (4.70mm x 14.48mm) Serie 224
Timp de raspuns Fast ambalare Bulk
Pachet / Caz 2AG, 5mm x 15mm (Axial) Alte nume 22401.5VXP
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 0.8
DC Rezistență la rece 0.0712 Ohms Ratingul curent 1.5A
Culoare - Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 35A AC, 10kA DC