022401.5DRT3P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
022401.5DRT3P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 022401.5DRT3P
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE GLASS 1.5A 250VAC 125VDC
Foi de date: 022401.5DRT3P.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 022401.5DRT3P
Număr parc 022401.5DRT3P Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE GLASS 1.5A 250VAC 125VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 212092 pcs Fișa cu date 022401.5DRT3P.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 125V Tensiunea nominală - AC 250V
Dimensiune / Dimensiune 0.185" Dia x 0.570" L (4.70mm x 14.48mm) Serie 224
Timp de raspuns Fast ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2AG, 5mm x 15mm (Axial) Alte nume 22401.5T3P
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 0.8
DC Rezistență la rece 0.0712 Ohms Ratingul curent 1.5A
Culoare - Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 35A AC, 10kA DC