0224.375MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0224.375MXP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0224.375MXP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE GLASS 375MA 250VAC 125VDC
Foi de date: 0224.375MXP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0224.375MXP
Număr parc 0224.375MXP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE GLASS 375MA 250VAC 125VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 67819 pcs Fișa cu date 0224.375MXP.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 125V Tensiunea nominală - AC 250V
Dimensiune / Dimensiune 0.185" Dia x 0.570" L (4.70mm x 14.48mm) Serie 224
Timp de raspuns Fast ambalare Bulk
Pachet / Caz 2AG, 5mm x 15mm (Axial) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 0.171 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Cartridge, Glass DC Rezistență la rece 0.395 Ohms
Ratingul curent 375mA Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 35A AC, 10kA DC Aprobări CE, CSA, UL