0224.375DRT3W
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0224.375DRT3W Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0224.375DRT3W
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE GLASS 375MA 250VAC 2AG
Foi de date: 0224.375DRT3W.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 0224.375DRT3W
Număr parc 0224.375DRT3W Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE GLASS 375MA 250VAC 2AG Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4987 pcs Fișa cu date 0224.375DRT3W.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.185" Dia x 0.570" L (4.70mm x 14.48mm)
Serie 224 Timp de raspuns Fast
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 2AG, 5mm x 15mm (Axial)
Alte nume 224.375DRT3W
224.375T3
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 0.171 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Tipul siguranței Cartridge, Glass DC Rezistență la rece 0.395 Ohms
Ratingul curent 375mA Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 35A Aprobări CSA, UL