0219.200TXAP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0219.200TXAP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0219.200TXAP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE GLASS 200MA 250VAC 5X20MM
Foi de date: 0219.200TXAP.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 0219.200TXAP
Număr parc 0219.200TXAP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE GLASS 200MA 250VAC 5X20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 98196 pcs Fișa cu date 0219.200TXAP.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serie 219XA Timp de raspuns Slow
ambalare Bulk Pachet / Caz 5mm x 20mm
Alte nume 219.200TXAP Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Holder Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 0.32 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Cartridge, Glass DC Rezistență la rece 1.6 Ohms
Ratingul curent 200mA Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 150A Aprobări CCC, CE, CSA, SEMKO, UL, VDE
produse asemanatoare
0219.200MXE
0219.200MXE
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: FUSE GLASS 200MA 250VAC 5X20MM
In stoc: 4094 pcs
Descarca: 0219.200MXE.pdf
RFQ
0219.250M
0219.250M
Descriere: FUSE GLASS 250MA 250VAC 5X20MM