0219.200MXE
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0219.200MXE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0219.200MXE
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE GLASS 200MA 250VAC 5X20MM
Foi de date: 0219.200MXE.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 0219.200MXE
Număr parc 0219.200MXE Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE GLASS 200MA 250VAC 5X20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4094 pcs Fișa cu date 0219.200MXE.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Serie 219 Timp de raspuns Slow
ambalare Bulk Pachet / Caz 5mm x 20mm (Axial)