0216.125MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0216.125MXP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0216.125MXP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CERAMIC 125MA 250VAC 5X20MM
Foi de date: 0216.125MXP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0216.125MXP
Număr parc 0216.125MXP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CERAMIC 125MA 250VAC 5X20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 141098 pcs Fișa cu date 0216.125MXP.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serie 216 Timp de raspuns Fast
ambalare Bulk Pachet / Caz 5mm x 20mm
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Holder
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 0.00546
DC Rezistență la rece 3.675 Ohms Ratingul curent 125mA