0216.125MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0216.125MXEP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0216.125MXEP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CERAMIC 125MA 250VAC 5X20MM
Foi de date: 0216.125MXEP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0216.125MXEP
Număr parc 0216.125MXEP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CERAMIC 125MA 250VAC 5X20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 42253 pcs Fișa cu date 0216.125MXEP.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.236" Dia x 0.886" L (6.00mm x 22.50mm)
Serie 216 Timp de raspuns Fast
ambalare Bulk Pachet / Caz 5mm x 20mm (Axial)
Alte nume 0216.125MXEP-ND
216.125XEP
F6239
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 0.00546 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Cartridge, Ceramic DC Rezistență la rece 3.675 Ohms
Ratingul curent 125mA Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 1.5kA Aprobări CCC, CE, CSA, SEMKO, UL, VDE
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
0216.125TXP
0216.125TXP
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: FUSE CERAMIC 125MA 250VAC 5X20MM
In stoc: 98765 pcs
Descarca: 0216.125TXP.pdf
RFQ
0216.160HXP
0216.160HXP
Descriere: FUSE CERAMIC 160MA 250VAC 5X20MM
In stoc: 57812 pcs
Descarca: 0216.160HXP.pdf
RFQ
0216.125MXE
0216.125MXE