0216.080H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0216.080H
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CERAMIC 80MA 250VAC 5X20MM
Foi de date: 0216.080H.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 0216.080H
Număr parc 0216.080H Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CERAMIC 80MA 250VAC 5X20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5426 pcs Fișa cu date 0216.080H.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serie 216 Timp de raspuns Fast
ambalare Bulk Pachet / Caz 5mm x 20mm
Alte nume 0216.080
0216.080H-
0216.080M
216 .080(BULK)
216.080(BULK)
F902
H216.080
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Holder Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 0.00084 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Tipul siguranței Cartridge, Ceramic DC Rezistență la rece 7.885 Ohms
Ratingul curent 80mA Culoare -