0216.063TXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0216.063TXP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0216.063TXP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CERAMIC 63MA 250VAC 5X20MM
Foi de date: 0216.063TXP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0216.063TXP
Număr parc 0216.063TXP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CERAMIC 63MA 250VAC 5X20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 16233 pcs Fișa cu date 0216.063TXP.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serie 216 Timp de raspuns Fast
ambalare Bulk Pachet / Caz 5mm x 20mm
Alte nume 216.063TXP Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Holder Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 0.00054 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Cartridge, Ceramic DC Rezistență la rece 10.45 Ohms
Ratingul curent 63mA Culoare -