02153.15MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02153.15MXP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 02153.15MXP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CERAMIC 3.15A 250VAC 5X20MM
Foi de date: 02153.15MXP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 02153.15MXP
Număr parc 02153.15MXP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CERAMIC 3.15A 250VAC 5X20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 48990 pcs Fișa cu date 02153.15MXP.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serie 215 Timp de raspuns Slow
ambalare Bulk Pachet / Caz 5mm x 20mm
Alte nume 02153.15MXP-ND
2153.15MXP
F1703
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Holder Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 43.255 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Cartridge, Ceramic DC Rezistență la rece 0.0283 Ohms
Ratingul curent 3.15A Culoare -