02153.15MXGP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02153.15MXGP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 02153.15MXGP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CERAMIC 3.15A 250VAC 5X20MM
Foi de date: 02153.15MXGP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 02153.15MXGP
Număr parc 02153.15MXGP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CERAMIC 3.15A 250VAC 5X20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 71122 pcs Fișa cu date 02153.15MXGP.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serie 215 Timp de raspuns Slow
ambalare Bulk Pachet / Caz 5mm x 20mm
Alte nume 2153.15MXGP Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Holder Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 43.255 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Cartridge, Ceramic DC Rezistență la rece 0.0283 Ohms
Ratingul curent 3.15A Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 1.5kA Aprobări CCC, CE, CSA, KC, PSE, SEMKO, UL, VDE
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
02153.15MXF56P
02153.15MXF56P
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: FUSE CERAMIC 3.15A 250VAC 5X20MM