0157.800DR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0157.800DR
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE BOARD MNT 800MA 125VAC/VDC
Foi de date: 0157.800DR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0157.800DR
Număr parc 0157.800DR Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE BOARD MNT 800MA 125VAC/VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 70907 pcs Fișa cu date 0157.800DR.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 125V Tensiunea nominală - AC 125V
Dimensiune / Dimensiune 0.256" L x 0.146" W x 0.154" H (6.50mm x 3.70mm x 3.90mm) Serie NANO²® 157
Timp de raspuns Fast ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2-SMD, Square End Block with Clip Alte nume 157.800DR
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Holder, Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 0.271
DC Rezistență la rece 0.212 Ohms Ratingul curent 800mA
Culoare - Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 50A