0157.500DRT
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0157.500DRT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0157.500DRT
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE BOARD MNT 500MA 125VAC/VDC
Foi de date: 0157.500DRT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1500 pcs
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0157.500DRT
Număr parc 0157.500DRT Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE BOARD MNT 500MA 125VAC/VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 58261 pcs Fișa cu date 0157.500DRT.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 125V Tensiunea nominală - AC 125V
Dimensiune / Dimensiune 0.256" L x 0.146" W x 0.154" H (6.50mm x 3.70mm x 3.90mm) Serie NANO²® 157T
Timp de raspuns Slow ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2-SMD, Square End Block with Clip Alte nume 0157.500T
0157500DRT
F2975TR
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Holder, Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 0.24
DC Rezistență la rece 0.7047 Ohms Ratingul curent 500mA
Culoare - Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 50A