MBRT20030R
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRT20030R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MBRT20030R
Producator / Marca: GeneSiC Semiconductor
Descrierea produsului DIODE MODULE 30V 200A 3TOWER
Foi de date: 1.MBRT20030R.pdf2.MBRT20030R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MBRT20030R
Număr parc MBRT20030R Producător GeneSiC Semiconductor
Descriere DIODE MODULE 30V 200A 3TOWER Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2040 pcs Fișa cu date 1.MBRT20030R.pdf2.MBRT20030R.pdf
Voltaj - vârf înapoi (Max) Schottky Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 1 Pair Common Anode
Tensiune - Defalcare Three Tower Viteză 200A (DC)
Serie - Starea RoHS Bulk
Timp de recuperare invers (trr) Fast Recovery = 200mA (Io) Polarizare Three Tower
Alte nume MBRT20030RGN Tipul de montare Chassis Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului MBRT20030R
Descriere extinsă Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 30V 200A (DC) Chassis Mount Three Tower Configurarea diodelor 1mA @ 20V
Descriere DIODE MODULE 30V 200A 3TOWER Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 750mV @ 100A
Curent - medie rectificată (Io) (per diodă) 30V