MBRT20030
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRT20030 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MBRT20030
Producator / Marca: GeneSiC Semiconductor
Descrierea produsului DIODE MODULE 30V 200A 3TOWER
Foi de date: 1.MBRT20030.pdf2.MBRT20030.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MBRT20030
Număr parc MBRT20030 Producător GeneSiC Semiconductor
Descriere DIODE MODULE 30V 200A 3TOWER Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2033 pcs Fișa cu date 1.MBRT20030.pdf2.MBRT20030.pdf
Voltaj - vârf înapoi (Max) Schottky Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 1 Pair Common Cathode
Tensiune - Defalcare Three Tower Viteză 200A (DC)
Serie - Starea RoHS Bulk
Timp de recuperare invers (trr) Fast Recovery = 200mA (Io) Polarizare Three Tower
Alte nume MBRT20030GN Tipul de montare Chassis Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului MBRT20030
Descriere extinsă Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 30V 200A (DC) Chassis Mount Three Tower Configurarea diodelor 1mA @ 20V
Descriere DIODE MODULE 30V 200A 3TOWER Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 750mV @ 100A
Curent - medie rectificată (Io) (per diodă) 30V
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MBRT20030R
MBRT20030R
Producători: GeneSiC Semiconductor
Descriere: DIODE MODULE 30V 200A 3TOWER