MBRH24080R
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRH24080R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MBRH24080R
Producator / Marca: GeneSiC Semiconductor
Descrierea produsului DIODE SCHOTTKY 80V 240A D67
Foi de date: MBRH24080R.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MBRH24080R
Număr parc MBRH24080R Producător GeneSiC Semiconductor
Descriere DIODE SCHOTTKY 80V 240A D67 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2880 pcs Fișa cu date MBRH24080R.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 840mV @ 240A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 80V
Pachetul dispozitivului furnizor D-67 Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - ambalare Bulk
Pachet / Caz D-67 Temperatura de funcționare - Junction -55°C ~ 150°C
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul de diodă Schottky
descriere detaliata Diode Schottky 80V 240A Chassis Mount D-67 Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 1mA @ 80V
Curent - Mediu rectificat (Io) 240A Capacitate @ Vr, F -